Havuzlar

HAVUZLAR:

Tesisimizde 2 adet çocuk havuzu, 2 adet yetişkin havuzu olmak üzere toplam 4 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Sağlığınıza önem veren club otel son derece hijyenik olabilmesi açısından havuzların bakımı ve temizliğini otomatik motor ve filtreler ile 24 saat kesintisiz bir biçimde sürdürmektedir. Bu büyük ve görkemli havuza 54 metre uzunluğundaki su kaydırağı ayrı bir ihtişam katmaktadır. Aynı zamanda havuzumuzda hidro masaj sistemi, su çanı ve mantar şelale gibi sistemlerde bulunmaktadır. Havuz başında şezlong ve şemsiye imkanı sahilde olduğu gibi ücretsiz olarak verilmektedir. Siz değerli misafirlerinin güvenliği için havuz başında cam ve porselen malzeme yerine polikarbonat malzemeler ile servis yapılmaktadır.  

HAVUZ ÖLÇÜLERİ

Çocuk Havuzu 1: 40 m² genişliğinde, 40 cm derinliğinde olan bu havuz minikleriniz için harika bir eğlence seçeneği olup son derece güvenlidir.

Çocuk Havuzu 2: 25m² genişliğinde 90 cm derinliktedir. Çocuklarınızın yüzmeyi burada öğrenmeleri ve geliştirmeleri kaçınılmazdır.

Yetişkin Havuzu 1: 140 m² genişliğinde 130 cm derinliğinde olan ve yapay bir şelale altında bulunan bu havuz aynı zamanda spor faaliyetlerininde ( su topu gibi ) yapıldığı eğlence havuzudur.

Yetişkin Havuzu 2: 675 m² genişliğinde 130 cm ile 190 cm arasındaki derinliklere sahip gitar havuzda zaman geçirmek ve spor anlamında yüzmek büyük bir keyiftir. Sudan çıktığınızda hemen yanı başınızda bulunan havuz bara uğrayıp içeceklerinizi aldıktan sonra tekrar şezlongunuza uzanıp içkinizi rahatlıkla içebilirsiniz.

Copyright © 2019 May Garden Club Hotel